Menu

Szansa na wyjście z nałogu – bezpłatne konsultacje w Siedlcach

Stowarzyszenie Szansa rozpoczęło realizację projektów mających na celu pomoc osobom uzależnionym od alkoholu i narkotyków oraz tym, które w związku z uzależnieniem bliskiej osoby doświadczają przemocy lub są uwikłane w konflikty rodzinne. W Siedlcach został uruchomiony punkt konsultacyjno-terapeutyczny, w ramach którego są prowadzone bezpłatne konsultacje, porady psychologiczne i terapie grupowe.

Bezpłatne warsztaty rozwojowe dla osób uzależnionych

„Akademia Dobrego Życia” jest programem rehabilitacyjno-profilaktycznym przygotowanym przez Fundację ETOH, skierowanym do mieszkańców Warszawy. Mogą w nim wziąć udział osoby będące na różnych etapach uzależnienia od alkoholu i innych form nałogowego funkcjonowania lub znajdujące się w grupie ryzyka uzależnienia. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy, a udział w nim jest bezpłatny.

Bezpłatne zajęcia dla matek wychodzących z alkoholizmu

Pod koniec lutego w Warszawie rusza cykl grupowych zajęć edukacyjno-rozwojowych dla matek wychodzących z uzależnienia od alkoholu. Warsztaty organizuje Ośrodek Profilaktyki i Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży “PĘPEK” Fundacji ETOH. Spotkania te będą świetną okazją do wymiany doświadczeń i rozwijania kompetencji rodzicielskich w bezpiecznej atmosferze. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl