Menu

Porady prawne i psychologiczne dla osób uzależnionych w Elblągu

Porady prawne i psychologiczne dla osób uzależnionych w Elblągu

Osoby uzależnione oraz ich bliscy do końca roku mogą korzystać z nieodpłatnych porad prawnych i psychologicznych w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej. Porady udzielane są osobiście, telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej.

Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej od kwietnia br. rozpoczęło realizację projektu pn. „Prowadzenie działań jako wsparcia psychologicznego, pedagogicznego oraz porad prawnych dla środowisk zagrożonych alkoholizmem oraz ofiar przemocy domowej”. W ramach projektu udzielane są bezpłatne porady prawne i psychologiczne dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz dotkniętych przemocą w rodzinie. Można również skorzystać z pomocy przy sporządzaniu pism, rzecznictwa i mediacji.

Porady bezpośrednie udzielane są od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16:00 do 18:00 w siedzibie Centrum, przy ul. Związku Jaszczurczego 17 lok. 101, telefonicznie pod numerem telefonu: (55) 642 44 25 lub drogą e-mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Porad prawnych udziela aplikant radcowski Maciej Rzepa, porad psychologicznych – psycholog Waldemar Czerski.

Projekt skierowany jest do wszystkich osób ze środowisk zagrożonych alkoholizmem, uzależnionych lub współuzależnionych, a także będących ofiarami przemocy domowej i trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia br.

Projekt jest finansowany przez Urząd Miasta w Elblągu.

Oprac. na podst. informacji ECMiAS

Skomentuj
powrót na górę
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl