Menu

Rudzkie Dni Profilaktyki: 29-31 maja

Rywalizacja sportowa, rodzinna zabawa i edukacja to najważniejsze elementy tegorocznych Dni Profilaktyki, które rozpoczną się w Rudzie Śląskiej 29 maja br. – Pielęgnacja więzi rodzinnych  i aktywne spędzanie wolnego czasu to antidotum na kryzysy i zagrożenia, dlatego zachęcam wszystkich do udziału - zaprasza Grażyna Dziedzic, prezydent miasta.

Warsztaty wsparcia dla współuzależnionych i DDA w lubuskim

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Chlebowa zaprasza wszystkich mieszkańców Gubina na warsztaty wsparcia „Radosne Dni”, które odbędą się w dniach 23-25.05 br. Zajęcia są skierowane do osób, które żyją w otoczeniu uzależnionych od alkoholu (Al-Anon) oraz do dorosłych dzieci alkoholików (DDA). Udział w nich jest bezpłatny.

„Zrozumieć dziecko z FAS/FASD” – konferencja w mazowieckim

Fundacja EY, PARPA i poradnia psychologiczna ITEM zapraszają na konferencję „Zrozumieć Dziecko z FAS/FASD - kontekst medyczny, psychologiczny i społeczny”, która odbędzie się 29 maja w Wiązownej k/Warszawy. Udział w konferencji jest bezpłatny.

XVIII Konferencja przeciw przemocy w rodzinie już wkrótce w Krakowie

W dniach 26-28 maja br. w Krakowie odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja Przeciw Przemocy w Rodzinie organizowana przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jest ona adresowana do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a w szczególności członków Ogólnopolskiego Porozumienia Osób, Instytucji i Organizacji Pomagających Ofiarom Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl