Menu

Ruszyło forum dyskusyjne Uzależnienie.com.pl!

Ruszyło forum dyskusyjne Uzależnienie.com.pl!

Zapraszamy do dyskusji na długo zapowiadanym forum naszego serwisu! Jest ono przeznaczone nie tylko dla osób uzależnionych, ale również ich bliskich i znajomych, oraz wszystkich tych, którzy interesują się tematyką uzależnień. Spodziewamy się wielu ciekawych rozmów oraz owocnej wymiany doświadczeń. Zachęcamy do założenia konta już dziś: http://forum.uzaleznienie.com.pl/.

Rejestracja jest prosta – wystarczy e-mail i login, akceptacja ze strony administratora i... chęć uczestnictwa w dyskusjach! Zapraszamy do dzielenia się swoimi historiami, przemyśleniami, spostrzeżeniami – na pewno macie wiele do powiedzenia... lub może chcecie się dowiedzieć, jak inni radzą sobie z nałogiem?

Forum jest podzielone na kilka kategorii dotyczących wszystkich uzależnień, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poszczególne działy są podzielone według tematów, co ma ułatwić orientację w gąszczu różnych wątków. Osobom uzależnionym i współuzależnionym udostępniliśmy osobne grupy dyskusyjne, w których mogą wymieniać się doświadczeniami, a także zadawać pytania dotyczące zdrowienia i możliwych programów terapeutycznych. Będą też mogły podzielić się wiedzą na temat dostępnych form pomocy, zapytać o konkretną placówkę lub zaopiniować danego psychologa czy terapeutę. Dział „Zapytaj eksperta” ma z kolei umożliwiać anonimowy kontakt ze współpracującymi z serwisem specjalistami uzależnień.

Forum zawiera także dział ogólny, a w nim: „Hyde Park”, gdzie można swobodnie porozmawiać o dowolnych sprawach; „Kącik prawny”, służący wymianie informacji na tematy prawne, oraz działy „Pomocne strony” i „Literatura i publikacje”.

Spodziewamy się wielu ciekawych rozmów oraz owocnej wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ciepłą i serdeczną atmosferę, do której chętnie będziecie powracać.

Forum serwisu Uzależnienie.com.pl: http://forum.uzaleznienie.com.pl/.

Redakcja
fot. iStock

powrót na górę
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl