Menu

Szkolenie dotyczące uzależnień czynnościowych w Toruniu

Szkolenie dotyczące uzależnień czynnościowych w Toruniu

Towarzystwo Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Toruniu zaprasza na kolejne edycje szkoleń z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych. Projekt jest skierowany do pedagogów oraz profilaktyków pracujących w placówkach oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego. Udział w programie jest bezpłatny.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy na temat profilaktyki oraz terapii osób uzależnionych od hazardu i komputera. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

Zajęcia będą się odbywać w trzech następujących terminach: 23.04, 24.04 i 25.04 br.; 21.05, 22.05 i 23.05 br.; 11.06, 12.06 i 13.06 br.

Szczegółowe informacje i zapisy w biurze TPPU przy ul. Jęczmiennej 10/7, pod numerami telefonów: 608 08 42 61, 56 652 23 94 lub drogą e-mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Opracowano na podstawie informacji TPPU
fot. red.

powrót na górę
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl