Menu

Ruszyło forum dyskusyjne Uzależnienie.com.pl!

Zapraszamy do dyskusji na długo zapowiadanym forum naszego serwisu! Jest ono przeznaczone nie tylko dla osób uzależnionych, ale również ich bliskich i znajomych, oraz wszystkich tych, którzy interesują się tematyką uzależnień. Spodziewamy się wielu ciekawych rozmów oraz owocnej wymiany doświadczeń. Zachęcamy do założenia konta już dziś: http://forum.uzaleznienie.com.pl/.

Szkolenie w zakresie uzależnień behawioralnych

Stowarzyszenie Katolickie Ruch Antynarkotyczny KARAN organizuje szkolenie „Kompendium Wiedzy Profilaktycznej”, które odbędzie się w dniach 29 listopada - 1 grudnia br. w Warszawie. Oferta skierowana jest do studentów kierunków medycznych oraz związanych z ochroną zdrowia (m.in. psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, pielęgniarek). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uzależnienia behawioralne w lubuskim - nowe wyzwania

Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Joker” zaprasza do udziału w lubuskiej konferencji „Uzależnienia behawioralne – nowe wyzwania”, która odbędzie się 29 listopada w Gorzowie Wielkopolskim. Konferencja jest przeznaczona dla osób zainteresowanych podjęciem dyskusji na temat zagrożeń związanych z hazardem oraz innymi uzależnieniami behawioralnymi w regionie, a także ma na celu zdefiniowanie potrzeb i kierunków działań w zakresie zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniom czynnościowym. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Forum profesjonalnej profilaktyki uzależnień już niebawem!

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza do udziału w forum profesjonalnej profilaktyki uzależnień, które odbędzie się w Hotelu Festival w Opolu w dniach 28-29 listopada 2013 r. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 listopada 2013 r. Udział w dwudniowym forum jest całkowicie bezpłatny.
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl