Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza realizatorów projektów profilaktycznych i leczniczych „Razem-Więcej” na ogólnopolski zjazd dotyczący uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych. Spotkanie odbędzie się 15 listopada br. w Krakowie.  Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest adresowane do osób realizujących projekty współfinansowane z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Będzie ono okazją do dyskusji na temat kierunków działań profilaktycznych i terapeutycznych w zakresie uzależnień behawioralnych w Polsce. Uczestnicy spotkania wymienią się dotychczasowymi doświadczeniami oraz podejmą dyskusję na temat zagrożeń związanych z hazardem i innymi uzależnieniami behawioralnymi. Szczegółowy program zjazdu dostępny jest pod adresem: http://kstu.pl/media/transfer/doc/news_Download/programzjazd.pdf

Zjazd odbędzie się w Krakowie w Hotelu Sympozjum przy ul. Kobierzyńskiej 47. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny (https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFU1bkFqc1V5STVtTUV0OGo5aTZmd0E6MA#gid=0) oraz do 15 października uiścić opłatę w wysokości 50 zł. Po 16 października do 10 listopada opłata wyniesie 70 zł. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń poprzez rejestrację online oraz dokonanie wpłaty.

Opłata zawiera nocleg (14-15 listopada), wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Rezygnacja z noclegu nie wpływa na wysokość opłat, natomiast w przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu opłaty nie będą zwracane. Wpłaty należy dokonać na konto: Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień,  Credit Agricole, nr rachunku 20194010763085194800150000, tytuł przelewu: Zjazd.

Koordynatorem projektu jest Lilla Barańska – tel. 505 163 624 lub (12) 633 50 08 (w godz. 8.00 – 15.00), e-mail: zjazd@kstu.pl

Zjazd jest organizowany w ramach programu Ministra Zdrowia przy współpracy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii i jest dofinasowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Opracowano na podstawie informacji Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii
fot. iStock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *