Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza realizatorów projektów profilaktycznych i leczniczych „Razem-Więcej” na ogólnopolski zjazd dotyczący uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych. Spotkanie odbędzie się 15 listopada br. w Krakowie.  Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wydarzenie jest adresowane do osób realizujących projekty współfinansowane z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Będzie ono okazją do dyskusji na temat kierunków działań profilaktycznych i terapeutycznych w zakresie uzależnień behawioralnych w Polsce. Uczestnicy spotkania wymienią się dotychczasowymi doświadczeniami oraz podejmą dyskusję na temat zagrożeń związanych z hazardem i innymi uzależnieniami behawioralnymi. Szczegółowy program zjazdu dostępny jest pod adresem: http://kstu.pl/media/transfer/doc/news_Download/programzjazd.pdf

Zjazd odbędzie się w Krakowie w Hotelu Sympozjum przy ul. Kobierzyńskiej 47. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny (https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFU1bkFqc1V5STVtTUV0OGo5aTZmd0E6MA#gid=0) oraz do 15 października uiścić opłatę w wysokości 50 zł. Po 16 października do 10 listopada opłata wyniesie 70 zł. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń poprzez rejestrację online oraz dokonanie wpłaty.

Opłata zawiera nocleg (14-15 listopada), wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Rezygnacja z noclegu nie wpływa na wysokość opłat, natomiast w przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu opłaty nie będą zwracane. Wpłaty należy dokonać na konto: Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień,  Credit Agricole, nr rachunku 20194010763085194800150000, tytuł przelewu: Zjazd.

Koordynatorem projektu jest Lilla Barańska – tel. 505 163 624 lub (12) 633 50 08 (w godz. 8.00 – 15.00), e-mail: zjazd@kstu.pl

Zjazd jest organizowany w ramach programu Ministra Zdrowia przy współpracy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii i jest dofinasowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Opracowano na podstawie informacji Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii
fot. iStock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *