Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej z Warszawy organizuje zajęcia grupowe dla dorosłych dzieci alkoholików między 20. a 28. rokiem życia. Zajęcia rozpoczną się 8 stycznia 2014. Zapisy już trwają! Udział w nich jest bezpłatny.

Oferta jest skierowana do wszystkich osób między 20. a 28. rokiem życia, które pochodzą z rodzin alkoholowych i mieszkają w Warszawie. Na zajęciach będzie można wspólnie popracować nad: wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa, problemem nadodpowiedzialności i poczucia winy, umiejętnością dbania o siebie i swoje potrzeby oraz rozwojem osobistym.

Aby zapisać się na zajęcia należy zadzwonić pod numer: (22) 646 22 56. Spotkania potrwają od 8 stycznia 2014 r. do kwietnia 2014 r. i będą się odbywać w środy w godz. 17.00-20.30 w siedzibie Fundacji C.E.L. przy ul. Wiśniowej 4. Ponadto zaplanowane są trzy spotkania weekendowe: w soboty w godz. 10.00-18.00 i w niedziele w godz. 10.00-17.00. W sumie planowanych jest 80 godzin zajęć. Szczegółowy harmonogram zajęć będzie dostępny już wkrótce na stronie Fundacji C.E.L – www.fundacjacel.pl. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zajęcia są organizowane w ramach zadania „Prowadzenie działań psychologiczno-pedagogicznych i specjalistycznego poradnictwa rodzinnego”, które jest realizowane ze środków m.st. Warszawa.

Opracowano na podstawie informacji Fundacji C.E.L.
fot. red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *