Zapraszamy do dyskusji na długo zapowiadanym forum naszego serwisu! Jest ono przeznaczone nie tylko dla osób uzależnionych, ale również ich bliskich i znajomych, oraz wszystkich tych, którzy interesują się tematyką uzależnień. Spodziewamy się wielu ciekawych rozmów oraz owocnej wymiany doświadczeń. Zachęcamy do założenia konta już dziś: http://forum.uzaleznienie.com.pl/.

Rejestracja jest prosta – wystarczy e-mail i login, akceptacja ze strony administratora i… chęć uczestnictwa w dyskusjach! Zapraszamy do dzielenia się swoimi historiami, przemyśleniami, spostrzeżeniami – na pewno macie wiele do powiedzenia… lub może chcecie się dowiedzieć, jak inni radzą sobie z nałogiem?

Forum jest podzielone na kilka kategorii dotyczących wszystkich uzależnień, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poszczególne działy są podzielone według tematów, co ma ułatwić orientację w gąszczu różnych wątków. Osobom uzależnionym i współuzależnionym udostępniliśmy osobne grupy dyskusyjne, w których mogą wymieniać się doświadczeniami, a także zadawać pytania dotyczące zdrowienia i możliwych programów terapeutycznych. Będą też mogły podzielić się wiedzą na temat dostępnych form pomocy, zapytać o konkretną placówkę lub zaopiniować danego psychologa czy terapeutę. Dział „Zapytaj eksperta” ma z kolei umożliwiać anonimowy kontakt ze współpracującymi z serwisem specjalistami uzależnień.

Forum zawiera także dział ogólny, a w nim: „Hyde Park”, gdzie można swobodnie porozmawiać o dowolnych sprawach; „Kącik prawny”, służący wymianie informacji na tematy prawne, oraz działy „Pomocne strony” i „Literatura i publikacje”.

Spodziewamy się wielu ciekawych rozmów oraz owocnej wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ciepłą i serdeczną atmosferę, do której chętnie będziecie powracać.

Forum serwisu Uzależnienie.com.pl: http://forum.uzaleznienie.com.pl/.

Redakcja
fot. iStock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *