Menu

Uzależnienia behawioralne – szkolenie w lubuskim

Uzależnienia behawioralne – szkolenie w lubuskim

Towarzystwo Rozwoju Rodziny z Zielonej Góry zaprasza na szkolenie realizowane w ramach Programu Ministra Zdrowia: „Podnoszenie jakości programów profilaktycznych i terapeutycznych w zakresie uzależnienia od hazardu i innych uzależnień niestanowiących uzależnienia od substancji psychoaktywnych”, które odbędzie się w czerwcu w Gryżynie (woj. lubuskie). 

Projekt jest skierowany do osób, które w swojej praktyce zawodowej zajmują się osobami z problemem uzależnień behawioralnych, czyli do specjalistów terapii uzależnień, psychologów, lekarzy, realizatorów zajęć profilaktycznych, pedagogów szkolnych oraz kuratorów sądowych. W programie mogą wziąć udział osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach z zakresu uzależnień behawioralnych i legitymują się przynajmniej podstawową wiedzą w tej dziedzinie.

Podczas zajęć uczestnicy poszerzą swoją wiedzę i udoskonalą umiejętności praktyczne z zakresu uzależnień behawioralnych. W trakcie szkolenia odbędzie się superwizja pracy własnej uczestników programu.

Szkolenie będzie miało miejsce w Gryżynie (woj. lubuskim) w terminach: 12-13.06 oraz 14-15.06 br. Poprowadzą je: Magdalena Kotyza, superwizorka KBPN, oraz Kinga Michałowska, specjalistka terapii uzależnień.

Uczestnicy będą mieli zapewniony nocleg oraz catering. Całkowity koszt szkolenia wynosi 30 zł.

Szczegółowe informacje do pobrania tutaj

Informacje oraz zgłoszenia należy kierować pod nr telefonu: 662 152 299 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oprac. na podstawie informacji KBPN.

Fot. red.

powrót na górę
Napisz do nas!
Na pytania naszych Czytelników odpowiada dr med. Bohdan T. Woronowicz.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Odpowiedzi będą publikowane anonimowo na stronach portalu.
Przesłane w formularzu dane pozostają do wiadomości Redakcji.
Wyrażam zgodę na publikację w serwisie UZALEŻNIENIE.com.pl