Stowarzyszenie „Jeden Świat” z Krakowa organizuje dwudniowe bezpłatne szkolenie na temat HIV i AIDS skierowane do wszystkich zainteresowanych. Szkolenie „Co każdy >>pomagacz<< wiedzieć powinien – czyli podstawy wiedzy na temat HIV/AIDS” odbędzie się w dniach 27-28 września.

 

Szkolenie w formie wykładu i warsztatów zostanie przeprowadzone w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych (MOWIS) w Krakowie na Osiedlu Centrum C 10. Szkolenia odbędą się w piątek, 27 września br. (godz. 16.00-20.00) oraz w sobotę, 28 września br. (godz. 8.00-16.00). Chętni powinni zgłosić się poprzez formularz:  https://docs.google.com/forms/d/1AnVUuUiuHbV7CpPiKQl6r-XH5pM5y2zmJqUvfB16nd8/viewform do 23 września (poniedziałek) do godz. 15.00.

W razie większej liczby zgłoszeń niż przewidziana liczba miejsc, organizatorzy przeprowadzą rekrutację na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych. Potwierdzenia zakwalifikowania się na szkolenie zostaną wysłane 23 września w godzinach wieczornych.

Podczas szkolenia zostaną poruszone takie tematy związane z HIV/AIDS, jak: drogi zakażenia, szacowanie ryzyka oraz naturalny przebieg zakażenia, podstawy leczenia, diagnostyka zakażenia i epidemiologii HIV, idea anonimowego testowania i rozmowy około testowej, rodzicielstwo a HIV, prawa człowieka i prawa pacjenta a HIV.

Kontakt ze Stowarzyszeniem telefonicznie: 535348225 lub drogą mailową: jedenswiat.krakow@gmail.com.

Opracowano na podstawie informacji Stowarzyszenie „Jeden świat”
fot. iStock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *